כמה דברים שלא ידעתם על טיהור מים

הנה כמה דברים שלא ידעתם על טיהור מים. מידע נוסף אפשר למצוא באתר: Mey-tuvim.co.il. ראשית, בחורף אנו חשים פחות צורך בשתיית מים מה שלא פעם מוביל להתייבשות. על כן עלינו לשתות 8 כוסות מים ביום כדי לתחזק את גופנו ולמנוע התייבשות. רוב גופנו מורכב ממים ועל כן מים הם מרכיב חיוני עבורנו ובריאותינו תלויה בכך. למזלנו בישראל מספקים לנו מים ראויים לשתייה וזאת בניגוד למדינות העולם השלישי בו אין מים נקיים בברזים ורבים מוצאים את מותם בשל זיהומים במי שהשתייה. מקומות אחרים כגון ברזיל מחייבים את התושבים לרכוש כד אשר תפקידו הוא אחד:  טיהור מים, אך בשונה מהטכנולוגיות המתקדמות כיום כגון אוסמוזה הפוכה (פעפוע דרך ממברנות), כדים למינהם הם אמצעי עתיק שהוחלף במכשיר מיני בר מודרני ויעיל שמונח על השיש.

כיום קיימים בישראל מספר מתקנים ביתיים המציעים טיהור מים בדרגה כזו או אחרת. יש מתקנים המציעים מסנן פחמי או מספר מסננים שמוציאים את כל המרכיבים מהמים ויש להוסיף להם את המינרלים שהוצאו בזמן הסינון.  אין כמו טעם של מים טהורים צלולים ונקיים , מים כאלה גורמים לנו לרצות לשתות ולהרוות את צימאונינו.

דברים על טיהור מים

בעידן המודרני ישנם זיהומים שונים שעלולים לחדור למי הברז החל ממקורות ביולוגיים וכלה בכימיים שמזהמים את מי השתייה . לא פעם נדרשו תושבי ישראל להרתיח את המים לפני השתייה בשל זיהום זה או אחר אשר נכנס למי השתייה שלנו וגרם ללא מעט עוגמת נפש. יש כאלה שאינם מסתמכים על המים שיש בברזים ועל כן שותים בקביעות מים מינראליים אשר מגיעים טבעיים ללא טיהור מים.  אך אם נסתכל מבחינת איכות הסביבה אנשים אלה גורמים לנזק גדול לסביבה כי השמורות מתייבשות, איכות המים לא ברורה והפלסטיקים אינם מתפרקים, מה גם שקשה בכל פעם לסחוב מים במדרגות או מהמכונית לבית.

כיום יש מכשירים כגון מיני בר יוקרתי המוצב בנוחות על השיש המגיע בשלל צבעים ועיצובים ומעניק לכם טיהור מים טריים, שלא המתינו זמן רב בבקבוקים, וכמובן לא צריך לסחוב בקבוקי פלסטיק ולזהם את הסביבה, הטיפול בו הוא מינימלי ודורש מדי פעם להחליף פילטר וזהו יש לכם מים מטוהרים וראויים לשתייה. המיני בר מספק מים חמים וקרים ללא הגבלה ובנוחות מרבית. טיהור מים עשוי להיות פשוט מאוד ויש כיום בשוק מספר רב של חברות אשר מספקות מכשירים ומתקנים לטיהור מים בשיטות שונות ובטכנולוגיות מתקדמות. בררו מה הכי מתאים לכם ולתקציב שלכם תוך שימת דגש על נוחות השימוש במתקן , מהם תנאי התחזוקה ומהם העלויות שנלוות למכשיר. מי שהתקין בביתו מכשיר לטיהור המים יכול להעיד שהוא חש שקט יותר ונינוח כאשר הוא יודע כי ילדיו שותים מים טהורים וצלולים.