מי את, חברת סולגאר

מזה עשרות שנים, מבינים בחברת סולגאר כי עולם תוספי המזון, הוויטמינים, ותוספי הבריאות, הנם מוצרים משלימים לאורח חיים בריא, ובכוחם לתרום ולסייע בקיום חיים בריאים ובפתרון בעיות רפואיות, וכן להוות טיפול מונע ולהקדים תרופה למכה בסוגים רבים של מחלות ומכאובים.

מגוון מוצרים של חברת סולגאר מחולק לקטגוריות, ובזכות הניסיון העשיר של החברה המקיימת את מחקריה ופעילה בשוק העולמי קרוב לשבעים שנה, מותאמים לאנשים שונים על פי מין, קבוצות גיל ובהתאמה לאורח החיים.

לאנשי המחקר של החברה ישנה האבחנה בין הצורך של נשים לזה של גברים, את היכולת להבין את צרכיהם של ספורטאים, של ילדים (המאופיינים בתזונה שונה מזו של מבוגרים), את היחלשות הגוף בגיל הזהב, ובעיקר את היכולת להתאים פתרונות לכל הללו.
מאחר ולחברת סולגאר מאות מוצרים שונים הנותנים מענה למירב הבעיות הפיזיות האפשריות, ניקח לדוגמא מספר התמודדויות נפוצות בקרב האוכלוסייה להם ניתן למצוא מענה ופתרון בעזרת מוצרים של חברת סולגאר:

solgar
• מיגרנות- לסובלים ממיגרנות מדובר בבעיה חמורה שלא ניתן לדעת מתי תתקוף, ולמשך כמה זמן. מדובר בכאב ראש חריף המאופיין ברגישות לאור ולרעש, לעיתים מלווה בבחילות ו/או הקאות, ומשבש לחלוטין עד לחוסר תפקוד מוחלט את סדר היום של הלוקים בו. מדובר בתופעה נפוצה המתקיימת אצל כלל האוכלוסייה אולם מתפרצת יותר אצל נשים לאחר גיל העשרים. טיפול תרופתי לבדו ייתן מענה נקודתי בזמן המיגרנה, אך לא תמיד יוכל להתגבר עליה. בסולגאר מציעים מספר מוצרים טבעיים לשימוש קבוע שנועדו לטפל בבעיה ולא בתסמיניה, ומוכחים כמפחיתים בעשרות אחוזים התקפי מיגרנה אצל הסובלים מכך.

• פציעות ספורט- כל אדם המודע ולו מעט לבריאותו ומעוניין להגן על גופו, בוחר לעצמו תחביב מתחום הספורט, מתוך ההבנה כי הספורט טוב וגוף ולנפש כאחד. יחד עם זאת, העיסוק בספורט עצמו עשוי לגרום לשרירים תפוסים, פציעות, נזק בכלי הדם, קרעים בגידים וברצועות ועוד. ככל שהגוף יהיה מוגן וחזק יותר, וזאת כמובן לצד אמצעי הבטיחות הנכונים ומותאמים לכל תחום ספורטיבי, ניתן יהיה להגן עליו מפני פציעות ומכאובים. שילוב תוספי בריאות של סולגאר מתחום הדלקת והכאב, יסייעו בשמירה על הגוף וכן בהגעה לתוצאות טובות יותר.

• תזונת ילדים- כל מי שיש לו ילדים יודע עד כמה מאתגר לנסות ולהזין אותם באופן בריא ולהעניק להם את כל מה שגופם זקוק לו. תזונת ילדים משפיעה לא רק על גופם אלא גם על התפתחותם הרגשית והשכלית בצורה נכונה. לסולגאר קו מוצרים המותאם במיוחד לילדים, וכולל את כל תוספי התזונה להם זקוקים ילדים בכל שכבות הגיל, במטרה לסייע בעדם התפתחות תקינה של גופם, של מערכת העצבים שלהם וכן התפתחות קוגניטיבית- התפתחות המוח.
מעבר לדוגמאות אלה החברה מציעה מגוון מוצרים המציעים פתרונות משלימים לכלל התחלואות והבעיות, כאשר כולם מגיעים אל המדפים לאחר עבודת מחקר יסודית, ושמירה על נהלי איכות קפדניים.