אוקסו אורגניק – החלקה אורגנית לשיער – תגובות וביקורות

ההחלקה האורגנית 'אוקסו אורגניק' (oxoorganic.co.il) נחשבת כיום לאחד המוצרים המוצלחים והפופולריים ביותר בתחום עיצוב השיער והמספרות. הסיבה לכך נעוצה ביתרונות הרבים שהמוצר האורגני מביא עמו אל מול המוצרים הכימיים שוודאי יצא לך להכיר בעבר.

החלקה אורגנית OXO הינה מוצר המבוסס על כמה רכיבים דומיננטיים שחלקם מקורם בטבע, נועד להחליק את שיערך ובנוסף לכך גם לשקם אותו בעקבות הנזקים שנגרמו לו לאורך השנים. הביקורת וחוות הדעת אודות המוצר חיובית לחלוטין ולקוחות רבות כבר הספיקו להתנסות ולהעיד כי מדובר בתכשיר מהפכני ומרשים שהעניק להן שיער חלק ומלא ברק תוך מספר שעות בודדות.אוקסו אורגניק החלקה

איך זה עובד ? – OXO ORGANIC

אוקסו אורגניק זהו המוצר המבוסס על טכניקה ייחודית המשלבת חומר פעיל טבעי ונמנעת מתוסף של כימיקלים מעשה ידי אדם. המוצר אינו מצפה את השיער בפורמלין או בכל חומר כימי אחר, לא שובר את מבנה השערה ואף משקם את שיערך ותורם לו. את וודאי שואלת את עצמך איך זה יתכן?!

ובכן, למרות שנהוג לחשוב על מוצרים אורגניים כמוצרים פחות יעילים, אוקסו אורגניק מבוסס על חומר פעיל בעל מבנה אורגני אשר מביא לטיפול שאינו מזיק לשיערך ולאורח חיים נטול בהתעסקות ואיסורים כמו איסור חפיפה או כניסה לים/בריכה, איסוף השיער וכדומה.

אחד החומרים החשובים בהחלקה האורגנית הוא שמן הקקאו אשר מקנה ברק פנימי לשיערה ותורם לשיקום שלה. ההחלקה האורגנית נמרחת על שיער הלקוחה ולאחר כשעה היא נשטפת ב-100%. רק לאחר כך, יחל מעצב השיער לעבוד על שיערך עם מחליק ובהמשך השיער יישטף בשנית וכבר בסיום שלב זה תבחיני כי השיער חלק.

למעשה, בשל העובדה כי אין כימיקל הכופה על השיער להתיישר, הספר עובד בצורה קפדנית יותר ומקבע את צורת השיער מחדש מבלי לשבור את המבנה של השערה מבפנים.

 

אוקסו אורגניק – תגובות נבחרות:

מדי יום גדל קהל הלקוחות של OXO ORGANIC ומצטרפת עוד לקוחה מרוצה ובעל שיער מרשים ויפה לרשימת לקוחות של OXO. אספנו עבורך מקבץ תגובות והתרשמויות של נשים מרחבי הארץ על מנת שתוכלי לקבל תמונה ברורה על המוצר המהפכני.

טופז, 24: "השיער שלי מקורזל מאוד ולא האמנתי שאוכל להחליק אותו מפני שכל החלקה שניסיתי בעבר רק הרסה לי אותו. כשניסיתי את OXO ORGANIC  הייתי ממש קטנת אמונה אבל היום אני מבינה שטעיתי. אני מרוצה ממש, השיער הוחלק לחלוטין ואני כבר לא זוכרת איך נראיתי לפני ההחלקה האורגנית."

שירי, 29: "אוקסו אורגניק מוצר מהמם! נכנסתי למספרה עם שיער שבור ועייף ויצאתי כמו בת אדם אחרת לגמרי, השיער חלק ומבריק וישר התחילו המחמאות…"

ג'סיקה, 41: "עשיתי את ההחלקה האורגנית פעם ראשונה כשהייתי בחו"ל והייתי ממש מרוצה. עכשיו כשהגיעו לארץ המוצרים של OXO ORGANIC  אני ממש מתרגשת וקבעתי מיד עם המעצב שיער שלי כדי לטפל בשיער שלי עם המוצרים האורגניים."

רותם, 20: "ניסיתי כמה סוגי החלקות ושום דבר לא עבד על השיער שלי אלא רק שרף אותו והרס לי אותו ואפילו סבלתי מנשירה חמורה. כשניסיתי את אוקסו אורגניק נדהמתי! השיער ממש חזר לעצמו רק שהוא קצת התבהר. אני ממש מקורזלת ומאז שעשיתי את ההחלקה האורגנית השיער שלי מדהים ביופיו וגם הטיפול היה נוח ונעים!"

נורית, 33: "היה לי ממש חשוב להחליק את השיער במוצר אורגני ולהמנע משימוש בכימיקלים. OXO ORGANIC  התאים לי בול והשיער נראה פשוט מדהים!"

לקבלת מידע נוסף הנכם מוזמנים לבקר בעמוד הפייסבוק של אוקסו אורגניק.